Wyszukaj w serwisie

Menu główne

Dodatki


Artykuł z dnia: 06 października 2015

AAADrukuj dokument

Spadają gwiazdy – spadają ceny w marcredo Center Kutno! Każdy chciałby dostać gwiazdkę z nieba. A w każdym razie, każdy marzy o spełnionym przez nią życzeniu. Mieć własną gwiazdę i do tego spełniającą życzenia - to byłoby super! 

 

Już 10 października nadarzy się okazja, abyśmy wspólnie poszukali naszych gwiazd na niebie. Ci którzy będą mieli szczęście zobaczą nawet, jak spadają gwiazdy. Jeśli tylko pogoda dopisze wspólnie z pasjonatami astronomii w ramach organizowanego przez marcredo Center Kutno Astroeventu obserwować będziemy spadające gwiazdy z Roju Drakonidy. Astronomicznych atrakcji będzie jeszcze więcej, bowiem zaprosimy do piaskownicy z czerwonym kruszcem imitującym powierzchnię Marsa, a wcielając się w rolę geologa poszukiwać będziemy marsjańskich skarbów. 

Zbudujemy bazę na Marsie, z puzzli ułożymy niepowtarzalny obraz, wycelujemy też do marsjańskiej tarczy. Wśród atrakcji znajdą się także: sterowanie łazikiem na Marsie, przymierzanie ekwipunku astronautów z NASA, badanie kamieni z kosmosu, hodowla sadzonek marsjańskich, poszukiwanie ćwiczebnych meteorytów, wirtualne obserwacje oraz wiele innych niespodzianek.

Uczestnicy zabawy rodzinnej będą zbierać pieczątki za udział w poszczególnych atrakcjach w specjalnych astronomicznych paszportach. Ci którzy zbiorą wszystkie pieczątki staną do walki o voucher uprawniający do odwiedzenia Stacji Kosmicznej YSS w Beskidach. 

Paszporty dostępne będą na poszczególnych stanowiskach. Tego wieczoru marcredo Center Kutno czynne będzie dłużej, bo do godziny 23.00, a spadać będą u nas nie tylko gwiazdy.

W sklepach galerii handlowej razem z gwiazdami spadać będą także ceny nawet do -50%. 10 października warto zaplanować wiec dłuższe zakupy. 

Życząc Wszystkim kosmicznych wrażeń - serdecznie zapraszamy! 

marcredo Center Kutno ul. Kościuszki 73, 99-300 Kutno, www.marcredo-kutno.pl

 

Promujemy akcję w związku z realizowanym projektem pn. Wirtualne obserwatorium nieba na wyciągnięcie ręki w ramach Międzynarodowego Roku Światła 2015.
Obecnie brak komentarzy.


AAADrukuj dokumentDo góry

Poleć serwis

email odbiorcy:

osoba polecająca:

Polecane strony

© 2007 - 2023 Graphic Design, and coding produced by Michał Prokopiak. All Rights reserved for ZGRK.
e-stolarnia.eu